Robot Reddy - FAQ

Robot Reddy on Tour is een rondreizende, interactieve robot van Recupel die partners ondersteunt tijdens lokale evenementen en acties. Op een speelse en visuele manier maakt hij bezoekers bewust van het belang van correcte inzameling van elektronisch afval, terwijl ze hun oude apparaten meteen ter plaatse kunnen inleveren.

Dankzij zijn opvallende design, een touchscreen vol weetjes en een leuke minigame wordt het inzamelen van oud elektro zowel leuk als leerzaam. Bezoekers kunnen hun toestel herkennen, interessante feitjes ontdekken en een minigame spelen op zijn buik. Zo combineert Robot Reddy bewustwording met directe actie, op een toegankelijke manier voor iedereen.

Overal in België liggen miljoenen ongebruikte elektrotoestellen te verstoffen. Robot Reddy on Tour zet jong en oud in beweging om die toestellen een tweede leven te geven: herstellen, hergebruiken en recycleren, op een leuke en toegankelijke manier.

Robot Reddy kan geboekt worden door de partners van Recupel, waaronder elektroproducenten, recyclageparken, kringloopwinkels, intercommunales, gemeenten of steden, non-profitorganisaties, en andere Recupel-partners.

Robot Reddy is geschikt voor een breed publiek, van alle leeftijden.

Breng al je ongebruikte elektr(on)ische toestellen mee! Dat is alles met een snoer aan of batterij in: van vergeten opladers en gsm’s tot krultangen. Kijk zeker eens in je rommellade, kelder of op zolder, er valt vast nog iets te ontdekken!

Ga gerust een kijkje nemen op Recupel voor meer info.

Heel eenvoudig! Vul het online aanvraagformulier in en we nemen snel contact met je op.